DISNEY

Značku Disney není třeba dlouze představovat. Kdo jiný se těší takové velké slávě a lásce dětí i dospělých po celém světě? Dnes již Disney není jen animační studio. Je to velká korporace zábavy a štěstí. Filmy, knihy, zábavní parky, televize, hračky, oblečení a doplňky – to vše vyrábí Walt Disney Company.

Hlavním tajemstvím úspěchu je Vaše oblíbená postava z kreslených filmů. Dětské hodinky s Micky Mousem, Goofym, Rapunzelem, Sněhurkou nebo hrdiny z animovaného filmu „Auta“ – to vše jsou skvělé dárky pro dítě, které máte rádi. Se značkou Disney mohou rodiče splnit dětem jakékoliv přání. Jen si představte ty šťastné oči Vašeho malého módního experta. Každý z nich se mlže stát majitelem své oblíbené postavy. Bude s nimi všude: doma, na procházce i v mateřské školce nebo ve škole.

Hodinky Disney jsou vytvořeny speciálně pro dětské ruce. Šasi je vyrobeno ze speciální odlehčené slitiny pro snadné a pohodlné nošení. Spíše větší ciferník s kontrastními arabskými číslicemi nebo jasným rozlišením, které dětem pomáhá snadno poznat, kolik je hodin. Přání nosit módní doplněk povzbuzuje děti, aby se rychle naučily poznat, kolik je hodin. Zvláštní pozornost je věnována kvalitě pásku. Ať už je vyroben ze silikonu, ekologické kůže nebo nylonu, je navržen tak, aby vydržel dlouhé a intenzivní používání. Zapínání, klasické i na suchý zip, vydrží i velmi aktivním dětem.

D5205P
en_US
cs_CZ
sk_SK

Watch Dragon ball super